Overmaat aan vitaminesupplementen kan zuurbranden veroorzaken

vitaminesupplementen kunnen energie stimuleren, helpen gewicht te verliezen, stress verslaan, prestaties verbeteren en rimpels verminderen, maar te veel van deze supplementen kan leiden tot een ongewenste bijwerking.

volgens express.co.uk, vitaminesupplementen kan brandend maagzuur veroorzaken bij sommige mensen.

de pillen kunnen de slokdarm irriteren of maagzuur terug in de slokdarm laten kruipen wanneer het in de maag komt, aldus Dr.David Katz.

hij merkte ook op dat brandend maagzuur kan worden veroorzaakt door de vorm of grootte van de pil, en het veranderen van merk kan helpen om de pijn te verminderen.

maar als het probleem ook daarna blijft bestaan, kan het een goed idee zijn om helemaal te stoppen met het innemen van de supplementen.

Katz merkte op: “brandend maagzuur is een algemene term voor een branderig gevoel in uw slokdarm. Een vitaminepil, die vrij groot kan zijn, kan leiden tot irritatie van de slokdarm als deze naar beneden gaat of waardoor wat zuur uit de maag kan overgaan in de slokdarm als de pil door de spierring gaat die deze twee organen scheidt, de gastro-oesofageale sluitspier.”

” als het probleem blijft bestaan ondanks het veranderen van merken of formulering, kunt u de multivitaminen helemaal opgeven. Hoewel ik dergelijke supplementen aanbevelen, is er geen definitief bewijs dat ze gezondheidsvoordelen verlenen,” voegde hij eraan toe.

vloeibare vitaminen kunnen een alternatief zijn. Het zal gemakkelijker zijn om te slikken en irritatie te minimaliseren.

als patiënten ervoor kiezen om de multivitaminen op te geven, zou het eten van veel fruit en groenten, en volle granen, moeten helpen om de extra voedingsstoffen die het lichaam nodig heeft, terug te krijgen, voegde hij eraan toe.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.